Klinika

O KLINICE DENTAL CONCEPT

NASZA PRACA TO PASJA I DOŚWIADCZENIE

W Dental Concept Perkowscy stawiamy na precyzję i skuteczność prowadzonego leczenia. Zależy nam również na trwałości wykonywanych prac, dlatego zawsze korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów.

Podchodzimy do potrzeb naszych pacjentów kompleksowo. Począwszy od objaśniania prawidłowej higieny jamy ustnej, przez leczenie zachowawcze, aż po wymagające precyzji zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej czy leczenia kanałowego pod mikroskopem. Pamiętamy także o zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej i ortodoncji, dzięki którym możliwe jest uzyskanie zachwycającego, a przede wszystkim zdrowego uśmiechu.

W nowoczesnych wnętrzach kliniki Dental Concept dbamy o przyjazną, bezpieczną atmosferę podczas leczenia stomatologicznego. Wiemy, że wielu pacjentów obawia się wizyt u dentysty, dlatego szczegółowo objaśniamy plany leczenia i odpowiadamy na pytania dotyczące podejmowanych działań. Ponadto zawsze korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych metod, by leczenie było skuteczne, szybkie i oczywiście bezbolesne.

NASZ ZESPÓŁ

NASZA PRACA TO PASJA I DOŚWIADCZENIE

W Dental Concept Perkowscy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów kompleksowo leczy pacjentów z okolic Białołęki, Legionowa i Jabłonny. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz nieustannie rozwijanym umiejętnościom możemy skutecznie radzić sobie nawet z najtrudniejszymi problemami z zakresu stomatologii.

Małgorzata Perkowska

Lek. stom.

Michał Perkowski

Lek. dent.
spec. chirurgii szczękowo-twarzowej

Wspólna pasja i doświadczenie w leczeniu stomatologicznym, umożliwiły nam stworzenie kliniki, w której zajmujemy się leczeniem schorzeń całego aparatu żucia.

Holistyczne podejście do leczenia jest naszym wyróżnikiem.

NASZA KLINIKA

NASZA PRACA TO PASJA I DOŚWIADCZENIE

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

    Znany lekarz
    Umów wizytę